اکسسوری  213 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

تابلو و ساعت

تابلو به منزل شما انرژی میبخشد و یکی از آسانترین و ساده ترین راهها است برای ساختن یک فضای زندگی منحصر بفرد. تابلو بازتاب علایق، استایل و الویت های زیبای شما است. انتخاب درست تابلو باعث می شود شما در هر اتاقی از منزلتان حسی را که میخواهید به دست آورید. وب سایت ما تابلو های متنوعی از سبک های معاصر و مدرن در اختیار شما قرار میدهد تا فضای خود را همانطور که دوست دارید نشان دهید. تابلو های مدرن و غیر سنتی بسیار جلب توجه میکنند و برای ورودی، راهرو و اتاق غذاخوری مناسب هستند. برای ایجاد احساس بیشتر میتوانید قاب عکس هایی را به دیوار آویزان کنید. از عکس های سیاه و سفید ساختمان ها و شهر گرفته تا فضای سبز، گل های رنگارنگ و حیوانات که برای هر سلیقه ای موجود است. سعی کنید برای هر اتاق یک تابلو با سبک متفاوت و یا برای یک فضای خاص یک گروه از عکس های یک سبک را انتخاب نمایید. 

کوسن

یکی از سریع ترین و آسان ترین راه ها برای زنده کردن اتاق استفاده از کوسن است. وب سایت ما تنوع بسیاری از رنگها، جنس ها و مدل های کوسن برای انتخاب راحت شما دارد. کوسن ها بسته به انتخاب شما دارای شکل های هندسی مختلفی از جمله مربع و مستطیل است که جنس آنها مخمل و کتان است. طرح های متنوع موجود، این اطمینان را به شما میدهد که کوسنی مناسب دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. شما میتوانید با پوشاندن بالش های قدیمی با کاورهای کوسن به آنها جانی تازه ببخشید. تعویض وسایل کوچک منزل مانند کوسن ها یا رنگ های آنها کاملا میتواند به منزل شما جلوه ای نو ببخشد. زیپ موجود روی کاور کوسن ها این امکان را به شما میدهد که به راحتی آن را تعویض کنید و یا بشویید. فراموش نکنید، اگر به دنبال تغییر در ظاهر منزل خود هستید کوسن های متنوع ما را از دست ندهید.

ظروف

زمانی که شما میهمانی را به منزل خود دعوت میکنید دوست دارید که او احساس خوبی داشته باشد. بشقاب ها و ظروف و لوازم دکوری زیبا یکی از روشهایی است که باعث میشود فضا بسیار دلنشین به نظر برسد. وب سایت ما بسیاری از این ظروف و لوازم دکوری را از سازندگان ایرانی و خارجی برای راحتی انتخاب شما برای میهمانی ها گرد هم آورده است. میتوانید نوشیدنی های خود را روی سینی های گالوانیزه مدرن سرو کنید. دوستان خود را به صرف چای و قهوه دعوت کنید و شکر، قند و سایر ملزومات را در ظروف چینی ما قرار دهید. لیوان های زیبای ما را در رنگ های متنوع روی میز بگذارید. میهمانی های خود را با ظروف داخل و خارج خانه وب سایت کلکشن کامل کنید.

شمع

آیا میدانستید که شمع ها از 206 سال قبل از میلاد مسیح در خانه ها استفاده میشده است؟ شمع های آن زمان با شمع هایی که ما میشناسیم مقدار اندکی متفاوت است. در زمان قدیم شمع ها اغلب از چربی یا پینه نهنگ چاق ساخته میشده است. مردم در آن زمان با استفاده از شمع ها منزل خود را روشن میکردند اما در زمان حال از آنها برای دکور در منازل خود استفاده میکنند. خوشبختانه ما از شمع ها به عنوان تنها منبع روشنایی استفاده نمیکنیم مگر در مواقع قطع برق. اگر شما به دنبال شمعی هستید که به استایل دکوراسیون داخلی منزل شما نزدیک باشد وب سایت ما به شما کمک خواهد کرد تا شمع مورد نظر خود را بیابید.

آینه

آینه ها 

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 213 آیتم